Сьогодні на уроці геометрії у 7-В класі провів інноваційний урок на тему «Коло та його властивості» із використанням інтерактивного робочого аркуша, за цю ідею хочу подякувати Устименко Оксані Борисівні. Діти були в захваті від такого роду заняття, бо під час уроку можна було використовувати смартфони, грати в інтерактивні ігри, а також використовувати стандартні прийоми роботи із циркулем, лінійкою та олівцем. Познайомилися із чудовим сервісом для роботи QR-кодом, якій допомагає закодувати будь яке завдання для учнів.
пятница, 27 апреля 2018 г.
вторник, 24 апреля 2018 г.
«Краща STEM-публікація – 2018»
До уваги науково-педагогічних працівників, фахівців із інноваційної діяльності та усіх зацікавлених осіб!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з фаховим науково-педагогічним журналом «Рідна школа» проводить захід «Краща STEM-публікація – 2018», спрямований на:
– сприяння розвитку досліджень у галузі STEM-освіти та написання якісних, сучасних, вагомих наукових статей;
– залучення молодих учених, практиків до вивчення актуальних питань упровадження STEM-освіти в Україні;
– підтримки авторів, які працюють за напрямами STEM-освіти та представлення результатів їхніх досліджень широкій педагогічній громадськості;
Подання заявок і робіт – з 20 квітня по 25 грудня 2018 року.
Запрошуємо взяти участь у творчому змаганні.
Про умови участі у заході «Краща STEM-публікація – 2018» можна дізнатись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1B-jRo81dQ_AybZ9wC7nUVQAtMmSdBu0M/view
понедельник, 16 апреля 2018 г.
Про загальнонаціональне опитування учнівської молоді «Здоров’я та поведінкові реакції учнівської молоді»

У квітні-травні 2018 року відбудеться загальнонаціональне опитування учнівської молоді «Здоров’я та поведінкові реакції учнівської молоді», що здійснюється в рамках чергової хвилі міжнародного дослідження проекту «HBSC» («Health Behaviour in School-Aged Children») за підтримки Всеукраїнської організації охорони здоров’я молоді.
Дослідження проводитиме ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка». Планується опитування не менше 10 000 підлітків 11, 13, 15, 17 років, які навчаються у 5-11 класах закладів загальної середньої освіти. Опитування планується провести в 500-х закладах освіти (у кожному закладі не більше 1-2 класів/груп).
Згідно з висновком Комісії з психології та педагогіки Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України інструментарій дослідження схвалено для виконання в закладах загальної середньої освіти.
Мета дослідження: отримати надійну та валідну інформацію щодо характеристик здоров’я та способу життя учнівської молоді, яка дозволить посилити заходи зі збереження та зміцнення здоров’я; визначити пріоритети формування навичок здорового способу життя з урахуванням особливостей різних статево-вікових груп; посилити інформаційне забезпечення діяльності закладів освіти з формуванням здорового способу життя; започаткувати впровадження системи індикаторів щодо здорового способу життя серед підлітків, які ґрунтуються на даних соціологічного опитування.
Отримані результати дозволять проаналізувати ставлення підлітків до свого здоров’я і соціального самопочуття та існуючих моделей поведінки, а також вплив сім’ї, школи, середовища та поведінкової орієнтації підлітків щодо збереження свого здоров’я.
Інформація про проект на сайті Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка
Програма академій Cisco запрошує вчителів разом с учнями на святкування Дня дівчат в ІТ

Програма академій Cisco запрошує вчителів разом с учнями на святкування Дня дівчат в ІТ
Події відбудуться в Києві, Тернополі та Запоріжжі. До події в Запоріжжі можна долучитися онлайн.
26 квітня, 10:00 – 14:00 – Офіс Cisco (Київ) https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655970
26 квітня, 13:00 – 15:30 – Запорізька державна інженерна академія https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655498
24 квітня, 13:00 – 14:30 – НВК №141 ОРТ (Київ) – контакти оргкомітету: Сергій Дзюба Sergey.Dzyuba@ortlyceum.kiev.ua
26 квітня – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655570
27 квітня, 10:00 – 16:00 – ФРЕКС, Київський національний університет імені Тараса Шевченка – https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655253
Всеукраїнський командний чемпіонат з Minecraft: Education Edition

Minecraft: Education Edition — це освітня версія популярної гри, яка сприяє креативності, роботі в команді, вирішенню проблем у віртуальному середовищі, де є лише одне обмеження — уява. В рамках підготовки тренерів до першого Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft: Education Edition ми проводимо тренінг.
Під час тренінгового дня ви матимете можливість:
– відкрити для себе можливості Minecraft: Education Edition як інструмента в підготовці уроків
– власноруч попрактикувати Minecraft: Education Edition
– отримати корисні поради від практикуючих тренерів.
Важливо:
Навчання проводиться для зареєстрованих тренерів Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft: Education Edition
Долучитися до Чемпіонату: https://aka.ms/minecraftua
Зверніть увагу! Кожен учасник тренінгу повинен мати при собі власний лептоп зі встановленим Minecraft: Education Edition, активований акаунт (мати ім’я користувача та пароль), портативну мишку.
Тренінг проходитиме на базі STEM school “Brains&Hands” – опорної школи за програмою Microsoft Educational Global Training Program Partner у партнерстві з компанією Microsoft.
Адреса: м. Київ, вул. Ломоносова, 58а
+38 (067) 350 89 27
Участь у тренінгу безкоштовна.
Кількість місць обмежена.
Ми зв’яжемось з вами для підтвердження вашої участі у тренінгу не пізніше 20 квітня.
Проїзд та проживання організатори не забезпечують.
Всеукраїнський фестиваль ROBOfirst
Ось і закінчився сезон 2017/2018 HYDRO DYNAMICS Всеукраїнським фестивалем ROBOfirst. Не розслабляємося, бо починаємо готуватися до нового сезону FIRST Lego League 2018-2019 Theme: "Into Orbit".
Хочу висловити щиру вдячність за дружній прийом на фестивалі ROBOfirst, організаторам та всім хто допомагав у проведенні чудовго свята для наших дітей. Дякуємо.
#Dinamit #RoboFIRST #FLL
Хочу висловити щиру вдячність за дружній прийом на фестивалі ROBOfirst, організаторам та всім хто допомагав у проведенні чудовго свята для наших дітей. Дякуємо.
#Dinamit #RoboFIRST #FLL
пятница, 13 апреля 2018 г.
Реалізація освітніх ініціатив засобами громадського бюджету міста Ірпеня
Реалізація освітніх ініціатив засобами громадського бюджету міста Ірпеня
(Участь шкільної громади: учнів, батьків, педагогічного колективу у розподілі громадського бюджету міста)
В сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність громадян, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. Зокрема у жителів міста Ірпінь, виникають ідеї щодо покращення свого міста, мікрорайону, вулиці.
На сьогодні, соціальна активність громади вимагає від органів місцевого самоврядування створення дієвих інструментів співпраці з власною громадою та долучення громадськості до вирішення місцевих проблем.
Затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет міста Ірпінь на 2018 – 2020 роки» є інструментом залучення громадян до бюджетного процесу, сприяє запровадженню процесу демократичного обговорення та прийняття рішень, в якому учасники освітнього процесу беруть участь у питаннях щодо вирішення розподілу частин бюджету міста.

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2 Ірпінської міської ради, опорний заклад швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», є активним учасником у вирішенні соціальних питань міста. Вчителі, учні та батьки ̶ дійові особи у процесі розвитку місцевої демократії та становленні системи місцевого самоврядування. Тому заходи щодо участі у запропонованій міській ініціативі були обговорені та одноголосно прийняті на загальношкільній конференції.

Серед учнів, учителів, батьків та мешканців мікрорайону проведено опитування щодо проблем місцевої громади, створено робочу групу для написання бізнес-планів проектів, організовано рекламну кампанію щодо поданих проектів серед шкільної та місцевої громади та взято участь у голосуванні за отримання бюджету для реалізації шкільних громадсько-активних проектів.

Участь у голосуванні на підтримку запропонованих школою проектів взяли близько 38% представників шкільної громади, а також, завдяки поширенню інформації про зміст шкільних проектів, 145 мешканців мікрорайону розташування навчального закладу.

Результатом реалізації шкільної ініціативи стала підтримка місцевою владою проектів, заявлених школою, що є найкращим показником серед інших закладів міста.
Визнано переможцями та прийнято до фінансування партиципаторним бюджетом три шкільні проекти:
«Створення сучасного шкільного інформаційного центру науково-виховного та розважального простору для учнів, випускників шкіл, дітей із особливими потребами та мешканців міста». Мета проекту – облаштування сучасної шкільної бібліотеки, бюджет – 140 тисяч гривень, керівник проекту Алімова Ніна Федорівна.


«Радіємо життю разом!». Мета проекту – створення в спортивній залі школи умов для занять фізичною культурою та спортом мешканців міста, зокрема з обмеженими можливостями, бюджет – 49 800 гривень, керівник проекту Федорова Олена Володимирівна.


Усі проекти ініціювали учні школи, які почали добре розуміти сенс своєї участі у громадському житті школи та міста, стали більш активними, розвинули свої соціальні та громадянські компетентності.
Школа продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування та взяла участь у програмі «Громадський бюджет міста Ірпеня». Проект «СуперІнфоКлас» з бюджетом 149 200 гривень теж прийнято до фінансування громадським бюджетом міста. Метою проекту є покращення дизайну та підвищення функціональності комп’ютерного класу. Керівник проекту – Андрієвський Руслан Петрович.

вторник, 10 апреля 2018 г.
10 2018 Молодіжний ІТ-фестиваль Vesnasoft

Метою фестивалю є популяризація науково-технічної творчості, залучення учнівської та студентської молоді до робототехніки, електроніки, створення і програмування власних роботизованих систем, інноваційних ІT – проектів.
Відвідувачі зможуть:
- ознайомитися з новинками у світі ІТ (роботи, віртуальна реальність, 3D-принтери,новітні програми та ігри (з 10.00 до 16.00));
- взяти участь у інтерактивних змаганнях із програмування (для школярів та студентів, які мають знання мови JavaScript) та зареєструються на офіційному сайті фестивалю до 10 травня 2018 року;
- презентувати власний проект у конкурсі з номінацій: програмування; цифровий арт (дизайн); робототехніка (крім LEGO). Для участі у конкурсі до 1 травня потрібно зареєструватися на офіційному сайті фестивалю – http://vesnasoft.org/ та надіслати організаторам презентацію проекту на електронну адресу: vesna@programming.kr.ua
Більше інформації про фестиваль за посиланням: http://vesnasoft.org/,
Подписаться на:
Сообщения (Atom)