четверг, 10 мая 2018 г.

УВАГА! Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

До уваги педагогічних працівників закладів освіти, учнів та їх батьків!
З метою ознайомлення педагогічної громадськості та учнівської молоді з інноваційними освітніми STEM-технологіями: програмуванням, конструюванням, робототехнікою, інженерією у рамках меморандуму про співпрацю Інститут модернізації змісту освіти спільно з ГО «Міжнародна організація «Інноваційні педагогічні технології» проводить 14-15 квітня 2018 року другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи».
Під час  фестивалю буде проведено два масштабних конкурси з науки та робототехніки:
  • Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 10-16 років)
  • Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).
   
Відвідувачі заходу матимуть нагоду дізнатися про інноваційні STEM-проекти,які сприяють реалізації засад Нової української школи та  взяти участь у LEGO-майстер-класах з робототехніки, архітектури, мейкерства та відвідати осередок Minecraft.
Учасники, відвідувачі заходу матимуть нагоду дізнатися про інноваційні STEM-програми, взяти участь у LEGO-майстер-класах з робототехніки, архітектури, мейкерства та відвідати осередок Minecraft.
Фестиваль відбудеться 14-15 квітня 2018 року з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 2, Український дім. Вхід вільний.
Більше інформації на сторінці події у  Facebook – https://www.facebook.com/events/178287626101150/

пятница, 4 мая 2018 г.

Про онлайн-курс з біології «Автостопом по біології»

Шановні колеги!
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на сайті студії онлайн-освіти EdEra https://ed-era.com/biology-zno розміщено онлайн-курс з біології «Автостопом по біології». Курс допоможе вчителям біології впровадити методику змішаного навчання та «перевернутого уроку», та учням, що готуються до здачі ЗНО з біології.
Курс «Автостопом по біології» складається з 42 відео кожне з яких до 8 хвилин. Вони поєднують теоретичну частину з живими прикладами і графічними анімаціями. У відзначених відеоматеріалах пояснюються біологічні процеси в реальних життєвих ситуаціях – в спортзалі, ботанічному саду чи в шкільній їдальні. До кожної теми за принципом мікронавчання представлені конспекти, інтерактивний глосарій усіх термінів та тестові завдання, побудовані на основі програми ЗНО з біології.
Програма курсу створена на основі статистики попередніх років складання ЗНО з біології.
Курс складається з п’яти модулів:
  • Ознаки живого
  • Клітина
  • Генетика та розмноження
  • Ботаніка
  • Фізіологія людини
Курс є безкоштовним і доступним 24/7 з будь-якого пристрою, що має доступ до мережі Інтернет.

вторник, 1 мая 2018 г.

Вебінар «Електронні освітні засоби: досвід розроблення та використання в педагогічній діяльность»

Шановні освітяни!КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
спільно з ТОВ «Універсальний освітній простір «Акцент»»

проводить вебінар на тему:
«Електронні освітні засоби: досвід розроблення та використання в педагогічній діяльность»
Вебінар відбудеться 03 травня 2018 року на платформі mobiSchool і потребує попередньої реєстрації через форму https://goo.gl/forms/tfxKtJNuGeTU9e822
 Початок о 13:30.
 Вартість навчання: 100 грн.
Учасники вебінару отримають
сертифікати Комунального вищого навчального закладуКиївської обласної ради «Академія неперервної освіти»про участь в сертифікованому навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації
(тривалість 6 годин (0,2 кредиту ЕКТС)).


Реквізити для оплати за навчання:
Отримувач: КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
р/р 31554279128085
код ЄДРПОУ 02139618
банк ГУ ДКСУ у Київській області
МФО 821018
Призначення платежу: плата за навчання (вказати П.І.П.) 100 грн.

пятница, 27 апреля 2018 г.

Коло та його властивості

Сьогодні на уроці геометрії у 7-В класі провів інноваційний урок на тему «Коло та його властивості» із використанням інтерактивного робочого аркуша, за цю ідею хочу подякувати Устименко Оксані Борисівні. Діти були в захваті від такого роду заняття, бо під час уроку можна було використовувати смартфони, грати в інтерактивні ігри, а також використовувати стандартні прийоми роботи із циркулем, лінійкою та олівцем. Познайомилися із чудовим сервісом для роботи QR-кодом, якій допомагає закодувати будь яке завдання для учнів.








вторник, 24 апреля 2018 г.

«Краща STEM-публікація – 2018»

До уваги науково-педагогічних працівників, фахівців із інноваційної діяльності та усіх зацікавлених осіб!
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з фаховим науково-педагогічним журналом «Рідна школа» проводить захід «Краща STEM-публікація – 2018», спрямований на:
– сприяння розвитку досліджень у галузі STEM-освіти та написання якісних, сучасних, вагомих наукових статей;
– залучення молодих учених, практиків до вивчення актуальних питань упровадження STEM-освіти в Україні;
– підтримки авторів, які працюють за напрямами STEM-освіти та представлення результатів їхніх досліджень широкій педагогічній громадськості;
Подання заявок і робіт – з 20 квітня по 25 грудня 2018 року.
Запрошуємо взяти участь у творчому змаганні.
Про умови участі у заході «Краща STEM-публікація – 2018» можна дізнатись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1B-jRo81dQ_AybZ9wC7nUVQAtMmSdBu0M/view

понедельник, 16 апреля 2018 г.

Про загальнонаціональне опитування учнівської молоді «Здоров’я та поведінкові реакції учнівської молоді»

У квітні-травні 2018 року відбудеться загальнонаціональне опитування учнівської молоді  «Здоров’я та поведінкові реакції учнівської молоді», що здійснюється в рамках чергової хвилі міжнародного дослідження проекту «HBSC» («Health Behaviour in School-Aged Children») за підтримки Всеукраїнської організації охорони здоров’я молоді.
Дослідження проводитиме ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка». Планується опитування не менше 10 000 підлітків 11, 13, 15, 17 років, які навчаються у 5-11 класах закладів загальної середньої освіти. Опитування планується провести в 500-х закладах освіти (у кожному закладі не більше 1-2 класів/груп).
Згідно з висновком Комісії з психології та педагогіки Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України інструментарій дослідження схвалено для виконання в закладах загальної середньої освіти.
Мета дослідження: отримати надійну та валідну інформацію щодо характеристик здоров’я та способу життя учнівської молоді, яка дозволить посилити заходи зі збереження та зміцнення здоров’я; визначити  пріоритети формування навичок здорового способу життя з урахуванням особливостей різних статево-вікових груп; посилити інформаційне забезпечення діяльності закладів освіти з формуванням здорового способу життя; започаткувати впровадження системи індикаторів щодо здорового способу життя серед підлітків, які ґрунтуються на даних соціологічного опитування.
Отримані результати дозволять проаналізувати ставлення підлітків до свого здоров’я і соціального самопочуття та існуючих моделей поведінки, а також вплив сім’ї, школи, середовища та поведінкової орієнтації підлітків щодо збереження свого здоров’я.

Програма академій Cisco запрошує вчителів разом с учнями на святкування Дня дівчат в ІТ

Програма академій Cisco запрошує вчителів разом с учнями на святкування Дня дівчат в ІТ
Події відбудуться в Києві, Тернополі та Запоріжжі. До події в Запоріжжі можна долучитися онлайн.
26 квітня, 10:00 – 14:00 – Офіс Cisco (Київ) https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655970
26 квітня, 13:00 – 15:30 – Запорізька державна інженерна академія https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655498
24 квітня, 13:00 – 14:30 – НВК №141 ОРТ (Київ) – контакти оргкомітету: Сергій Дзюба Sergey.Dzyuba@ortlyceum.kiev.ua
26 квітня – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655570
27 квітня, 10:00 – 16:00 – ФРЕКС, Київський національний університет імені Тараса Шевченка – https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-655253

Всеукраїнський командний чемпіонат з Minecraft: Education Edition

MinecraftEducation Edition — це освітня версія популярної гри, яка сприяє креативності, роботі в команді, вирішенню проблем у віртуальному середовищі, де є лише одне обмеження — уява. В рамках підготовки тренерів до першого Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft: Education Edition ми проводимо тренінг.
Під час тренінгового дня ви матимете можливість:
– відкрити для себе можливості Minecraft: Education Edition як інструмента в підготовці уроків
– власноруч попрактикувати Minecraft: Education Edition
– отримати корисні поради від практикуючих тренерів.
Важливо:
Навчання проводиться для зареєстрованих тренерів Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft: Education Edition
Долучитися до Чемпіонату: https://aka.ms/minecraftua
Зверніть увагу! Кожен учасник тренінгу повинен мати при собі власний лептоп зі встановленим Minecraft: Education Edition, активований акаунт (мати ім’я користувача та пароль), портативну мишку.
Тренінг проходитиме на базі STEM school “Brains&Hands” – опорної школи за програмою Microsoft Educational Global Training Program Partner у партнерстві з компанією Microsoft.
Адреса: м. Київ, вул. Ломоносова, 58а
+38 (067) 350 89 27
Участь у тренінгу безкоштовна.
Кількість місць обмежена.
Ми зв’яжемось з вами для підтвердження вашої участі у тренінгу не пізніше 20 квітня.
Проїзд та проживання організатори не забезпечують.

Всеукраїнський фестиваль ROBOfirst

Ось і закінчився сезон 2017/2018 HYDRO DYNAMICS Всеукраїнським фестивалем ROBOfirst. Не розслабляємося, бо починаємо готуватися до нового сезону FIRST Lego League 2018-2019 Theme: "Into Orbit".
Хочу висловити щиру вдячність за дружній прийом на фестивалі ROBOfirst, організаторам та всім хто допомагав у проведенні чудовго свята для наших дітей. Дякуємо.
#Dinamit #RoboFIRST #FLL











пятница, 13 апреля 2018 г.

Реалізація освітніх ініціатив засобами громадського бюджету міста Ірпеня

Реалізація освітніх ініціатив засобами громадського бюджету міста Ірпеня
(Участь шкільної  громади: учнів, батьків, педагогічного колективу у розподілі громадського бюджету міста)
В сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність громадян, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. Зокрема у жителів міста Ірпінь, виникають ідеї щодо покращення свого міста, мікрорайону, вулиці.
На сьогодні, соціальна активність громади вимагає від органів місцевого самоврядування створення дієвих інструментів співпраці з власною громадою та долучення громадськості до вирішення місцевих проблем.
Затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет міста Ірпінь на 2018 – 2020 роки» є інструментом залучення громадян до бюджетного процесу, сприяє  запровадженню процесу демократичного обговорення та прийняття рішень, в якому учасники освітнього процесу беруть участь у питаннях щодо вирішення розподілу частин  бюджету міста.
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2  Ірпінської міської ради, опорний заклад швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»,  є  активним учасником у вирішенні соціальних питань міста. Вчителі, учні  та батьки  ̶  дійові особи у процесі розвитку місцевої демократії  та становленні  системи місцевого самоврядування. Тому заходи щодо участі у запропонованій міській ініціативі були обговорені та одноголосно прийняті  на загальношкільній конференції.
Серед учнів, учителів, батьків та мешканців мікрорайону проведено опитування   щодо проблем місцевої громади, створено робочу групу для написання бізнес-планів проектів,  організовано рекламну кампанію щодо поданих проектів серед шкільної та місцевої громади та взято участь у голосуванні за отримання бюджету для реалізації шкільних громадсько-активних проектів.
Участь у голосуванні на підтримку запропонованих школою проектів взяли близько 38%  представників шкільної громади, а також, завдяки поширенню інформації про зміст шкільних проектів, 145 мешканців мікрорайону розташування навчального закладу.
Результатом реалізації шкільної ініціативи стала підтримка місцевою владою проектів, заявлених школою, що є  найкращим показником серед інших закладів міста.
Визнано переможцями та прийнято до фінансування партиципаторним  бюджетом три шкільні проекти:
«Створення сучасного шкільного інформаційного центру науково-виховного та розважального простору для учнів, випускників шкіл, дітей із особливими потребами та мешканців міста».  Мета проекту – облаштування сучасної шкільної бібліотеки, бюджет  – 140 тисяч гривень, керівник проекту Алімова Ніна Федорівна.
«Радіємо життю разом!». Мета проекту  – створення в спортивній залі школи умов для занять фізичною культурою та спортом мешканців міста, зокрема з обмеженими можливостями,  бюджет  – 49 800 гривень, керівник проекту Федорова Олена Володимирівна.
«Шкільна велостоянка». Мета проекту  – благоустрій шкільної території, пропагування здорового способу життя, бюджет  – 24 280 гривень, керівник проекту Меркулова Світлана Сергіївна.
Усі проекти ініціювали учні школи, які почали добре розуміти сенс своєї участі у громадському житті школи та міста, стали більш активними, розвинули свої соціальні та громадянські компетентності.
Школа   продовжує співпрацю з органами місцевого самоврядування та взяла участь у програмі «Громадський бюджет міста Ірпеня». Проект «СуперІнфоКлас»  з бюджетом 149 200 гривень теж прийнято до фінансування громадським бюджетом міста. Метою проекту є покращення дизайну та підвищення  функціональності комп’ютерного класу. Керівник проекту – Андрієвський Руслан Петрович.

вторник, 10 апреля 2018 г.

10 2018 Молодіжний ІТ-фестиваль Vesnasoft

12 травня 2018 року у місті Кропивницький на базі креативного ІT – простору KOWO відбудеться Молодіжний ІТ-фестиваль Vesnasoft 2018.
Метою фестивалю є популяризація науково-технічної творчості, залучення учнівської та студентської молоді до робототехніки, електроніки, створення і програмування  власних роботизованих систем, інноваційних ІT – проектів.
Відвідувачі зможуть:
  • ознайомитися з новинками у світі ІТ (роботи, віртуальна реальність, 3D-принтери,новітні програми та ігри (з 10.00 до 16.00));
  • взяти участь у інтерактивних змаганнях із програмування (для школярів та студентів, які мають знання мови JavaScript) та зареєструються  на офіційному сайті фестивалю до 10 травня 2018 року;
  • презентувати власний проект у конкурсі з номінацій: програмування; цифровий арт (дизайн); робототехніка (крім LEGO). Для участі у конкурсі до 1 травня потрібно зареєструватися на офіційному сайті фестивалю – http://vesnasoft.org/  та надіслати організаторам презентацію проекту на електронну адресу: vesna@programming.kr.ua
Більше інформації про фестиваль за посиланням:  http://vesnasoft.org/,

четверг, 29 марта 2018 г.

Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань


Шановні Колеги!
Для практичного використання Міністерство освіти і науки України надіслало орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році, підготовлених спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

вторник, 27 марта 2018 г.

IV Міжнародний фестиваль робототехніки «Roboland 2018»

30-31 березня 2018 року у місті Караганда (Казахстан) відбудеться IV Міжнародний фестиваль робототехніки «Roboland 2018»  з метою сприяння розвитку творчої активності учнівської молоді, популяризації технічних дисциплін, демонстрації можливостей освітньої робототехніки як направлення STEM-освіти.
У рамках фестивалю пройдуть семінари, майстер-класи, виставки і презентації робото технічної продукції, а також відбудеться відкритий чемпіонат з робототехніки серед молоді за 32 направленнями.
Докладніше інформація  на офіційному сайті фестивалю http://www.roboland.kz

четверг, 22 марта 2018 г.

22 березня відзначатиметься Всесвітній день води

Шановні колеги!
22 березня 2018 року відзначатиметься Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі. З цієї нагоди Державним агентством водних ресурсів України створено сучасний відеоролик «Річки України», головний меседж якого – інформування учнів закладів освіти про унікальні водні ресурси найбільших річкових басейнів України у цікавому для дітей та молоді форматі. Разом з тим, у відеоролику акцентується увага на дбайливому ставленні та раціональному використанню води.
Враховуючи зазначене вище, рекомендуємо 22 березня 2018 року або в інші дні провести у закладах освіти виховні заходи та/або уроки присвячені Всесвітньому дню води. Під час проведення цих заходів пропонуємо скористатися зазначеним відеороликом, що розміщений на офіційному веб-сайті Державного агентства водних ресурсів України (www.davr.gov.ua),  сторінці  агентства    у соціальній мережі Facebook  (www.facebook.com/davr.gov.ua) та відеохостингу You Tube:  https://www.youtube.com/watch?\v=:qCUgAmh2Xgo&t=2s.

понедельник, 19 марта 2018 г.

До уваги освітян! Пропонуємо тренінг «Цифровий потік та ми в ньому»

ЯКЩО ВИ:
  • не впевнені при роботі з комп’ютером, планшетом чи смартфоном;
  • годинами набираєте великий текст;
  • маєте проблеми при роботі в Інтернет;
  • бажаєте щось придбати через Інтернет але не знаєте як;
  • Вас лякає страшна вірусна активність;
  • годинами та днями чекаєте допомоги від когось замість того, щоб зробити це самому за кілька хвилин….
 Тоді Вам – до нас!

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» пропонує тренінг «Цифровий потік та ми в ньому».

Роботу тренінгу буде організовано 25 березня 2018 року.
Кількість учасників – обмежена.
Заявки приймаються до 23 березня 2018 року.
Тематика міні-лекцій:
  • Комп’ютер – “страшний звір”. Як його приручити?
  • Інтернет. Що це таке? Як працює?
  • Безпека в Інтернет. Оплата через Інтернет.
  • Покупки через Інтернет. Інтернет-шахрайство.
  • Смартфони, хмарні технології, синхронізація інформації.
  • Розгляд питань учасників тренінгу.
На основі проведеного тренінгу можливе створення практичних групових занять.
Навчання проходитиме у місті Біла Церква за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 37,  КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”. Початок – 10.00, закінчення – 14.00, лекційний зал.

Спікер:
завідувач лабораторією інформаційних технологій навчання
КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
Ткач Віталій Анатолійович.

Вартість навчання: 50 грн з однієї особи.
Контактна особа: Ткач Віталій Анатолійович, тел. (068) 807-88-91

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ


пятница, 16 марта 2018 г.

VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка здоров’я»

ШановнІ КОЛЕГИ!
Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди запрошує взяти участь у VIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогіка здоров’я», яка відбудеться 18-19 травня 2018 року.
Мета конференції – висвітлення теоретичних і практичних результатів досліджень щодо проблем вивчення, збереження й формування здоров’я дітей, учнівської та студентської молоді.
Місце проведення конференції – Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.
До участі в роботі конференції запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти, студенти, аспіранти, докторанти, вчителі закладів загальної середньої освіти.
За матеріалами конференції буде видано збірник наукових праць.
Умови проведення в інформаційному листі.
Детальна інформація про конференцію також на сайті ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

понедельник, 12 марта 2018 г.

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та учнівської молоді «ITalent»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.01.2018 № 12 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) Український державний центр позашкільної освіти з 20 лютого 2018 року проводить перший сезон Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та учнівської молоді «ITalent».
Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна отримати за посиланням: http://udcpo.com.ua та http://www.italent.org.ua.
Контактна особа: Антон Віталійович Єременко, завідувач відділом інформаційно-комп’ютерних технологій, +38 (050) 966-83-66.

среда, 28 февраля 2018 г.

Про проведення освітніх заходів у рамках «Global Money Week-2018» (12-18 березня 2018 року)


Із 12 по 18 березня 2018 року,  за інформаційної та організаційної підтримки  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Національного банку України, ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, реалізується міжнародна навчальна ініціатива«GLOBAL MONEY WEEK-2018».  До участі у освітніх заходах залучено волонтерів, громадські організації, школи, технікуми, інститути та університети, фінансові установи, комерційні компанії у всіх регіонах України.
Серед переліку заходів:
– уроки фінансової грамотності;
– семінари та майстер-класи в школах;
– дискусії учнів, студентів про економію грошей в школах та університетах;
– конкурси та фінансові гри;
– екскурсії до музеїв грошей;
– лекції від підприємців та економістів;
– виставки в школах про правила економії;
– учнівські опитування в школах про досвід економії;
– знайомство з роботою банківських відділень та комерційних компаній.
 Графік проведення заходів розміщено у додатку.
 Умови участі у заходах, план заходів із фінансової грамотності, презентації, сценарії заходів  розміщено за посиланнями на офіційних сайтах ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: https://imzo.gov.ua/events/, Національного банку України: https://www.bank.gov.ua, ДВНЗ «Університет банківської справи»: https://www.ubs.edu.ua
Інформацію щодо участі у заходах з відзначення Global Money Week, з метою відзначення найактивніших учасників, просимо надсилати на електронні адреси Національного банку: arina.chernykova@bank.gov.ua, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: 2975027@ukr.net, ДВНЗ «Університет банківської справи»: td@ubs.edu.ua, td@ubs.edu.ua,
Просимо підтримати проведення заходів в рамках Global Money Week у навчальних закладах освіти.

понедельник, 19 февраля 2018 г.

Всеукраїнські змагання «Роботрафік –2018»

З метою розвитку інноваційних напрямків STEM-освіти, популяризації науково-технічної творчості, робототехніки, електроніки, створення та програмування роботизованих систем, формування в учнівської молоді життєвих навичок безпеки дорожнього руху 2 березня в м. Києві проводяться  Всеукраїнські змагання «Роботрафік –2018».
Команди з учнів змагаються в конкурсних категоріях:
  • рух моделі автомобіля по міській трасі з дотриманням ПДР;
  • рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі;
  • конкурс інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху;
  • тест за правилами дорожнього руху;
  • створення тривимірних вузлів автомобіля у системах інженерного програмування.
Команди беруть участь у змаганнях безкоштовно.
Змагання відбудуться 2 березня 2018 року на базі НВК № 141 «ОРТ» м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Ігоря Шамо, буд. 5.

воскресенье, 18 февраля 2018 г.

Про своєчасну реєстрацію експертів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від16.01.2018 №1/9-34 повідомляємо про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Експертами можуть бути наукові, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, перекладознавці та перекладачі, фахівці з антидискримінаційної експертизи, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти.
Здійснити реєстрацію необхідно до 11 лютого 2018 року.
Бажаючим здійснювати експертизу потрібно зареєструватися в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів»).
Електронна форма реєстрації знаходиться за посиланням: https://goo.gl/7eBS98.
Після завершення реєстрації, комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які здійснюватимуть експертизу поданих на конкурс електронних версій проектів підручників. За виконану роботу експертам передбачається оплата.
Просимо забезпечити своєчасну реєстрацію наукових, науково-педагогічних працівників, методистів та вчителів закладів освіти області.

пятница, 16 февраля 2018 г.

УВАГА! Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

З метою ознайомлення педагогічної громадськості та учнівської молоді з інноваційними освітніми STEM-технологіями: програмуванням, конструюванням, робототехнікою, інженерією у рамках меморандуму про співпрацю Інститут модернізації змісту освіти спільно з ГО «Міжнародна організація «Інноваційні педагогічні технології» проводить другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи».
У рамках фестивалю буде проведено два конкурси з робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей віком 6-10 років). Більше 1000 дітей з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина». Учасники, відвідувачі заходу матимуть нагоду дізнатися про інноваційні STEM-програми, взяти участь у LEGO-майстер-класах з робототехніки, архітектури, мейкерства та відвідати осередок Minecraft.
Фестиваль відбудеться 3-4 березня 2018 року з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 2, Український дім. Вхід вільний.

Факультет природничо-географічної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з хімії, біології, географії

Факультет природничо-географічної освіти та екології оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з хімії, біології, географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді допускаються особи, які:
  • отримали повну загальну середню освіту;
  • є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (заочний) та очний (інформація додається).
Термін проведення Олімпіади з хімії, біології та географії: 20 лютого – 20 березня 2018 р.
Для участі в Олімпіаді потрібно зареєструватись на офіційному веб-сайті факультету, заповнивши анкетуучасника в електронній формі та надіславши її на електронну адресу Організаційного комітету (відповідної кафедри).

вторник, 6 февраля 2018 г.

Про проведення заходів з підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp на 2017-2018 навчальний рік


У 2017-2018 навчальному році за сприяння громадської організації «ЕдКемп Україна» відбудеться 47 регіональних та національних (не)конференцій EdCamp. Заходи проходять у новому дискусійному форматі, надають освітянам можливість за короткий час отримати корисну інформацію щодо реформи Нової української школи.
З детальною інформацією про заходи з підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp можна ознайомитися на сайті https://www.edcamp.org.ua/