среда, 28 февраля 2018 г.

Про проведення освітніх заходів у рамках «Global Money Week-2018» (12-18 березня 2018 року)


Із 12 по 18 березня 2018 року,  за інформаційної та організаційної підтримки  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Національного банку України, ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, реалізується міжнародна навчальна ініціатива«GLOBAL MONEY WEEK-2018».  До участі у освітніх заходах залучено волонтерів, громадські організації, школи, технікуми, інститути та університети, фінансові установи, комерційні компанії у всіх регіонах України.
Серед переліку заходів:
– уроки фінансової грамотності;
– семінари та майстер-класи в школах;
– дискусії учнів, студентів про економію грошей в школах та університетах;
– конкурси та фінансові гри;
– екскурсії до музеїв грошей;
– лекції від підприємців та економістів;
– виставки в школах про правила економії;
– учнівські опитування в школах про досвід економії;
– знайомство з роботою банківських відділень та комерційних компаній.
 Графік проведення заходів розміщено у додатку.
 Умови участі у заходах, план заходів із фінансової грамотності, презентації, сценарії заходів  розміщено за посиланнями на офіційних сайтах ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: https://imzo.gov.ua/events/, Національного банку України: https://www.bank.gov.ua, ДВНЗ «Університет банківської справи»: https://www.ubs.edu.ua
Інформацію щодо участі у заходах з відзначення Global Money Week, з метою відзначення найактивніших учасників, просимо надсилати на електронні адреси Національного банку: arina.chernykova@bank.gov.ua, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: 2975027@ukr.net, ДВНЗ «Університет банківської справи»: td@ubs.edu.ua, td@ubs.edu.ua,
Просимо підтримати проведення заходів в рамках Global Money Week у навчальних закладах освіти.

понедельник, 19 февраля 2018 г.

Всеукраїнські змагання «Роботрафік –2018»

З метою розвитку інноваційних напрямків STEM-освіти, популяризації науково-технічної творчості, робототехніки, електроніки, створення та програмування роботизованих систем, формування в учнівської молоді життєвих навичок безпеки дорожнього руху 2 березня в м. Києві проводяться  Всеукраїнські змагання «Роботрафік –2018».
Команди з учнів змагаються в конкурсних категоріях:
  • рух моделі автомобіля по міській трасі з дотриманням ПДР;
  • рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі;
  • конкурс інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху;
  • тест за правилами дорожнього руху;
  • створення тривимірних вузлів автомобіля у системах інженерного програмування.
Команди беруть участь у змаганнях безкоштовно.
Змагання відбудуться 2 березня 2018 року на базі НВК № 141 «ОРТ» м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Ігоря Шамо, буд. 5.

воскресенье, 18 февраля 2018 г.

Про своєчасну реєстрацію експертів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від16.01.2018 №1/9-34 повідомляємо про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Експертами можуть бути наукові, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, перекладознавці та перекладачі, фахівці з антидискримінаційної експертизи, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти.
Здійснити реєстрацію необхідно до 11 лютого 2018 року.
Бажаючим здійснювати експертизу потрібно зареєструватися в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів»).
Електронна форма реєстрації знаходиться за посиланням: https://goo.gl/7eBS98.
Після завершення реєстрації, комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які здійснюватимуть експертизу поданих на конкурс електронних версій проектів підручників. За виконану роботу експертам передбачається оплата.
Просимо забезпечити своєчасну реєстрацію наукових, науково-педагогічних працівників, методистів та вчителів закладів освіти області.

пятница, 16 февраля 2018 г.

УВАГА! Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи»

З метою ознайомлення педагогічної громадськості та учнівської молоді з інноваційними освітніми STEM-технологіями: програмуванням, конструюванням, робототехнікою, інженерією у рамках меморандуму про співпрацю Інститут модернізації змісту освіти спільно з ГО «Міжнародна організація «Інноваційні педагогічні технології» проводить другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи».
У рамках фестивалю буде проведено два конкурси з робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей віком 6-10 років). Більше 1000 дітей з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина». Учасники, відвідувачі заходу матимуть нагоду дізнатися про інноваційні STEM-програми, взяти участь у LEGO-майстер-класах з робототехніки, архітектури, мейкерства та відвідати осередок Minecraft.
Фестиваль відбудеться 3-4 березня 2018 року з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик 2, Український дім. Вхід вільний.

Факультет природничо-географічної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з хімії, біології, географії

Факультет природничо-географічної освіти та екології оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з хімії, біології, географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді допускаються особи, які:
  • отримали повну загальну середню освіту;
  • є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада проводиться у два тури – дистанційний (заочний) та очний (інформація додається).
Термін проведення Олімпіади з хімії, біології та географії: 20 лютого – 20 березня 2018 р.
Для участі в Олімпіаді потрібно зареєструватись на офіційному веб-сайті факультету, заповнивши анкетуучасника в електронній формі та надіславши її на електронну адресу Організаційного комітету (відповідної кафедри).

вторник, 6 февраля 2018 г.

Про проведення заходів з підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp на 2017-2018 навчальний рік


У 2017-2018 навчальному році за сприяння громадської організації «ЕдКемп Україна» відбудеться 47 регіональних та національних (не)конференцій EdCamp. Заходи проходять у новому дискусійному форматі, надають освітянам можливість за короткий час отримати корисну інформацію щодо реформи Нової української школи.
З детальною інформацією про заходи з підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp можна ознайомитися на сайті https://www.edcamp.org.ua/

пятница, 2 февраля 2018 г.

Розпочато реєстрацію шкіл у проекті GоCamp

Не пропустіть свій шанс запросити іноземного волонтера саме до своєї школи!
GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів із поглибленим вивченням англійської (або іншої іноземної) мови із залученням іноземного волонтера. В мовному таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською (або іншою іноземною) мовою між собою та з іноземним волонтером.
Робота з волонтером триватиме два тижні і включатиме:
– Роботу над суспільно-корисним проектом.
– Розмовні, кіноклуби, ігри.
– Спільні екскурсії, подорожі (за бажанням школи та волонтера).
 – Великий міжкультурний захід за участю всіх бажаючих дітей, школи і волонтера.
15 січня 2018 року розпочато реєстрацію шкіл для участі в проекті  GоCamp. Для реєстрації необхідно заповнити анкету на сайті https://gocamps.com.ua  та подати мотиваційну роботу.
З 15 лютого 2018 року школи, які пройшли попередній відбір та потрапили у shortlist, отримають методичну допомогу у підготовці до літнього табору GoCamp.
Детальніше про умови відбору шкіл: https://gocamps.com.ua/ua/school

Підготовка педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти EdEra

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на сайті студії онлайн-освіти EdEra (https://ed-era.com/nusз 1 лютого 2018 року розпочалося  навчання на дистанційному курсі «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» (наказ МОН №34 від 15.01.2018 р.).
Інформуємо, що проходити курс (навчатися) та виконувати завдання можна з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер) та у будь-який час доби, адже матеріали доступні на платформі цілодобово й на навчання надано достатньо часу.
Дистанційний курс – один з обов’язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Він дозволить ознайомитися з новим Державним стандартом початкової освіти, отримати практичні навички управління класом,  оволодіти методиками компетентнісного та інтегрованого навчання. Важливою частиною курсу є розділи, присвячені основам нейропсихології (науці, що дозволяє зрозуміти особливості функціонуваннямозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх).

четверг, 1 февраля 2018 г.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) розпочинають конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Шановні колеги!
 Доводимо до Вашого відома, що відповідно до листа Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” № 22.1/10-224 від 30.01.2018 з метою формування в учнівської молоді навичок свідомого вибору майбутньої професії, підвищення поінформованості про можливості кар’єри у технічній сфері, буде проведено конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
Для участі у конкурсі учням 10-х класів закладів освіти необхідно подати есе до 25 лютого 2018року.
З вимогами до оформлення та подачі матеріалів можна ознайомитись за посиланням: http://careerhub.in.ua/konkurs-ese-moya-maybutnya-profesiya.html
Про результати конкурсу буде повідомлено 05 березня 2018року. Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі чи Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та побудують вектор успішної кар’єри. Переможці регіональних етапів 31 травня – 01 червня 2018 року відвідають Всеукраїнську конференцію «Майбутнє України: моя кар’єра і внесок», де познайомляться та отримують поради від успішних українців, проведуть день із топ-менеджерами бізнесу, державних органів та міжнародних організацій.
Детальну інформацію можна отримати з Положення про конкурс за посиланням http://csr-ukraine.org/article/konkurs-ese-2018/
Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Олени Воропай (info@careerhub.in.ua , (044) 292 02 48, моб. 093 57 90 187).
Проект реалізується за сприяння організацій: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Career Hub, Перший Український Міжнародний Банк.