воскресенье, 17 декабря 2017 г.

Київський відбірковий турнір FIRST LEGO League

Все що ми творимо, ми творимо командою. Команда DINAMIT на відбірковому турнірі FLL по Київській області. 34 команди зібралися, щоб отримати гарний настрій, знайти нових друзів, виконати цікаві завдання. Приєднуйтесь до нас.


Церемонія нагородження. Її чекають і бояться одночасно. Але не на FLL. Тут переможених немає. Всі отримали свої нагороди і подарунки. Найкраща винагорода для нашої команди - участь у Всеукраїнському етапі. І ми її отримали. 😃🖒👏🎉










четверг, 14 декабря 2017 г.

Безкоштовний он-лайн курс «Критичне мислення для освітян»

Міністерство освіти і науки України інформує, що на освітянській платформі «Prometheus» розміщено безкоштовний он-лайн курс  «Критичне мислення для освітян», розроблений за підтримки посольства Чеської Республіки.
Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. За останні роки критичне мислення піднялося в рейтингу необхідних навичок для ХХІ століття  навичок з 4 місця (навички для 2015 року) до 2 місця (навички, які будуть важливими в 2020 році). Уміння критично мислити забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та є запорукою демократії, а освіта відіграє в його розвитку першочергову  роль.
Запропонований курс дозволить учителям України  опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити їхню особистісну ефективність та успішність  наих учнів.  Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить методологічну підготовку педагогів і сприятиме успішності викладацької діяльності. Відеолекції, завдання та форум курсу будуть доступні постійно.
Покращимо навчання наших учнів разом!

четверг, 7 декабря 2017 г.

Увага! Розпочалось громадське обговорення Типових освітніх програм

Відповідно до наказу МОН України від 16.08.2017 № 1182 “Про створення робочих груп із розроблення навчальних програм для Нової української школи” та з метою запровадження компетентністного підходу до нового змісту початкової освіти з 01 по 15 грудня 2017 року Міністерство запрошує освітян до громадського обговорення двох проектів  Типових освітніх програм для початкової школи та навчальні програми з української мови як державної та мовами національних меншин.
Міністерство освіти і науки опублікувало два варіанти Типової навчальної програми для початкових класів Нової української школи.
Зауваження та пропозиції до кожного проекту просять надсилати окремо до 12 грудня 2017 року на електронні адреси:
Переглянути документи можна за цими посиланнями:
Додаткова інформація на сайті Нової української школи 

среда, 6 декабря 2017 г.

Другий Міжнародний Інтернет-Марафон для вчителів України

Другий Міжнародний Інтернет-Марафон «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст»

Шановні освітяни!
Видавнича група “Основа” запрошує на глобальну освітню подію цієї зими — другий Міжнародний інтернет-марафон для вчителів України, який відбудетья 12-14 грудня 2017 року у межах реалізації проекту “Кращі світові освітні практики”.
Спікерами на цьому заході виступатимуть представники Міністерства освіти та підпорядкованих установ, керівники та педагогічні працівники закладів освіти Естонії, Фінляндії, Нідерландів.
Теми марафону:
  • нові технології в освіті: роботи, хакатони, повна відмова від паперу в школі;
  • методи створення сучасного освітнього середовища, «школи щастя»;
  • професійні інструменти вчителя та програми занурення;
  • як мотивувати учнів до  успішного навчання.
МОВИ інтернет-марафон – російська, англійська з перекладом.
Участь у Марафоні, відвідування онлайн-семінарів є безкоштовним. За додатковими умовами є можливість отримати сертифікат підвищення кваліфікації тривалістю 2 ЕCTS.

понедельник, 20 ноября 2017 г.

В Україні впроваджується електронний освітній проект «E-schools»


Проект створений за підтримки Чеської торгової Палати, фахівців Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді України.
Сервіс e-schools.info призначений:
  • для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів;
  • розміщення сайтів закладів освіти на даній платформі.
Переваги проекту:
  • Інформація надається у різному форматі: журнал, щоденник, таблиця успішності, графіки успішності за кожним класом і учнем, звіти для вчителя після закінчення навчального періоду.
  • Для освітньої установи – електронні журнали і централізована база оцінок з усіх предметів.
  • Для учнів і батьків – розклад, оцінки та домашні завдання, записані самими вчителями, завжди під рукою.
  • Персональний вхід для кожного користувача.
  • Приватне і публічне спілкування, голосування, чат для учнів.
  • Вся інформація знаходиться на серверах, які розташовуються на території України.
  • За замовчуванням сайт має типовий дизайн, над удосконаленням якого ведеться постійна робота. Деякі аспекти зовнішнього вигляду можна налаштувати індивідуально.
  • Безкоштовна платформа для створенню сайту.
Електронний освітній проект «E-schools» схвалений до використання Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та успішно впроваджується в школах та дошкільних закладах України в межах виконання державної програми «Нова українська школа».
Пропонуємо ознайомитися із проектом на сайті https://e-schools.info/ і використовувати у своїй роботі.

среда, 15 ноября 2017 г.

Методичні рекомендації щодо відзначення Дня Гідності та Свободи в закладах освіти Київщини

21 листопада Україна святкує День Гідності та Свободи, затверджений указом Президента України Петра Порошенка «Про День Гідності та Свободи» від 13.11.2014 № 872/2014. Свято було запроваджено задля донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття (Помаранчеву революцію та Революцію Гідності), а також віддання шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
З метою належного відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України рекомендуємо провести у закладах освіти Київщини:
  • урочисті лінійки з нагоди Дня Гідності та Свободи;
  • тематичні бесіди, виховні години, усні журнали «З Україною в серці!», «Зростаємо патріотами»,
    «Україна – країна Гідності та Свободи!», «Наш дух не зламати, свободу не вбити!», «Вільні творять майбутнє», «Україна – європейська держава!», «Небесна Сотня – гордість та біль України»;
  • круглі столи, дискусійні майданчики «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе!», «Майдан: революція цінностей», «Право на Гідність та Свободу», «Україна: спільна відповідальність за майбутнє», «Революція гідності та українська національна ідея», «Україна та Європа починаються з мене»;
  • уроки мужності, уроки пам’яті «Душу й тіло ми положим за нашу свободу!», «Герої не вмирають!», «Пам’ятаємо наших героїв, що за волю поклали життя», «Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя», «Небесна Сотня серед нас віднині у кожнім серці й крапельці сльози», «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках»;
  • творчі зустрічі з учасниками Революції гідності, воїнами АТО, громадськими активістами, волонтерами «Герої серед нас», «Хоробрі серця», «Справа честі та обов’язку», «Лиш боротись – значить жить!», «Шукаючи Європуми знайшли Україну!», «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя!»;
  • покладання квітів до пам’ятних знаків, встановлення лампадок на місцях поховань Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО, «Молитовний Майдан» (спільна молитва за Україну та її захисників);
  • літературно-пісенні композиції, театралізовані дійства, конкурси читців «Україна понад усе», «Борімося – поборемо!», «Горіть і боріться, любіть Батьківщину, огні свого серця єднайте в бою», «На варті наших душ – Небесна Сотня», «Поезія Майдану»;
  • патріотичні флешмоби «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!», «За волю, за віру, за честь України я буду невтомно стоять до загину!», «Герої не вмирають!»;
  • перегляд художніх і документальних фільмів про Революцію гідності «Майдан. Хроніка подій», «Зима, що нас змінила», «Еволюція Гідності», «Сильніше ніж зброя»;
  • книжкові виставки та експозиції «Шануємо подвиг героїв Майдану», «Майдан у серці українців», «Небесна Сотняна сторожі Гідності та Свободи», «Я – українець, значить – європеєць!»;
  • виставки малюнків, плакатів, фотографій «Мистецький Майдан – (р)Еволюція Гідності та Свободи», «Наші символи Гідності та Свободи», «Небесній Сотні шана й молитви», «Нас надихають подвиги героїв»;
  • виготовлення оберегів та вітальних листівок для українських воїнів «Захисник України – гордість моєї країни!», «Янгол-охоронець для солдата», «Воїни світла в наших серцях»;
  • покладання квітів до пам’ятних знаків і пам’ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу і незалежність України.
 Рекомендована література
  1. Борись в ім’я честі : збірка патріотичної поезії / Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. — К., 2014. — 54 с.
  2. Борітеся – поборете! Поетика революції / уклад. та авт. передм. О. М. Уліщенко. — Х. : Віват, 2014. -96 с.
  3. Гук Н. Євромайдан. Звичайні герої / Наталя Гук. — К. : Брайт Стар Паблішинг, 2015. — 144 с.
  4. Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності / упоряд. Т. Ковтунович, Т. Привалко ; Укр. ін-т нац. пам’яті. — К. : К.І.С., 2015. — 320 с.
  5. Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах  / упоряд. Т. Ковтунович, Т. Привалко ;  Укр. ін-т нац. пам’яті. — Вип. 2. — К. : К.І.С., 2016. — 304 с.
  6. Майдан. (Р)еволюція духу : мистецько-культурологічний проект / авт. і куратор проекту Антін Мухарський. — К. : Наш Формат, 2014. — 312 с.
  7. Майдан. Свідчення. Київ, 2013–2014 роки / за ред. Л. Фінберга та У. Головач. — К. : Дух і Літера, 2016. — 784 с.
  8. Материнська молитва. Українки — героям Майдану : Поезії.  — К. : Наш Формат, 2014. — 71 с.
  9. Мусієнко Н. Мистецтво Майдану / Н. Мусієнко. — К. : Ін-т проблем сучас. мистецтва, 2015. — 95 с.
  10. Небесна сотня / К. Богданович, Х. Бондарева, Ю. Бухтоярова та ін. ; упоряд.: О. Трибушна, І. Соломко. — Х. : Фоліо, 2014. — 206 с.
  11. Революція Гідності 2013–2014 рр. та агресія Росії проти України : навч.-метод. посіб. / Палій О., Головко В., Черевко О., Янішевський С. ; за заг. ред. П. Полянського. — К. : Київ. ун-т ім. Бориса Грінченка, 2015. — 36 с.
  12. Революція Гідності 2013–2014 рр. та агресія Росії проти України : наук.-метод. матер. / Головко В., Палій О., Черевко О., Янішевський С. ; за заг. ред. П. Полянського. — К. : Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, 2015. — 36 с.
 Рекомендовані Веб-ресурси
  1. 94 дні. Євромайдан очима ТСН: спецпроект про хронологію подій Революції Гідності від «ТСН».
  2. Майдан: Від незалежності до свободи: мультимедійний проект від Українського інституту національної пам’яті та Музею історії міста Києва.
  3. Майдан. Початок. Cпогади учасників Революції Гідностіпроект «Майдан: усна історія» на сторінках «Історичної правди».
  4. Небесна сотня. Герої не вмирають!.. : сайт-меморіал пам’яті загиблих Героїв Революції Гідності.
  5. Невідомий Майдан. Революція Гідності в історіях очевидці: спецпроект«ТСН.ua» та Українського інституту національної пам’яті.
  6. Хроніки Майдану: спецпроект про Революцію Гідності від телеканалу «112».
Рекомендовані документальні фільми та відеоматеріали
  1. Д/ф «Зима, що нас змінила» (2014, Україна, «1+1» та «Вавилон’13»).
  2. Д/ф «Революція гідності» (2014, Україна, «ICTV»).
  3. Д/ф «Еволюція гідності» (2014, Україна, «24 канал»).
  4. Д/ф «Острів небайдужих» (2016, Україна, «ICTV»).
  5. Д/ф «Небо падає. Три місяці з життя Устима Голоднюка» (2017, Україна, «Вавилон’13»).
  6. Д/ф «Зима у вогні. Боротьба України за свободу» (2015, СШАВелика БританіяУкраїна, «Netflix»).

понедельник, 9 октября 2017 г.

27 березня 2018 року стартує ІV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності “Геліантус-учитель”

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що з 2015 року Творче об’єднання «Соняшник» спільно з Міністерством освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Геліантус-учитель» для вчителів природничих дисциплін (фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я) і початкових класів та- Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів і початкових класів «Соняшник-учитель».
Завдання даних конкурсів є компетентнісно-орієнтованими, які спрямовані на формування і перевірку сформованості ключових компетентностей педагогів.
З метою підвищення фахового рівня вчителів та реалізації компетентнісного підходу в начальному процесі рекомендуємо, використовувати ці завдання для проведення практичних робіт, модульного контролю та вихідного діагностування в Інститутах післядипломної педагогічної освіти.
У 2017-2018 навчальному році планується проведення IV Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів «Геліантус-учитель» 27 березня 2018 року.
Просимо довести інформацію про проведення конкурсу до відома педагогічних працівників. Участь у конкурсі безкоштовна і тільки за особистим бажанням учителя.
Інформацію про умови конкурсу висвітлено в мережі Інтернет на сайті: helianthus.com.ua в розділі «Геліантус-учитель».
Телефони оргкомітету: (050)-196-53-71; (063)-113-00-30; (097)-368-38-95 або e-mail: helianthus.gra@gmaU.com.
Доступ до бази даних завдань можна отримати на сайті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» helianthus.com.ua та гри «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua у розділі «Правила та документи» (відповідні листи Міністерства освіти і науки України) або за допомогою розділу «Підготовка до конкурсу».

четверг, 28 сентября 2017 г.

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Міністерство освіти і науки України інформує, що з вересня 2017 року до березня 2018 року триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця”.
У конкурсі можуть взяти участь учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.
Роботи прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net
Підсумки завершального етапу конкурсу підведуть у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році.
За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01.

среда, 20 сентября 2017 г.

XXI Всеукраїнський турнір юних інформатиків

Фінальний етап XXI Всеукраїнського турніру юних інформатиків відбудеться у жовтні-листопаді 2017 року. Турнір буде проведено відповідно до вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (зі змінами), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1009, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056.
Отримати  інформацію  щодо  умов  участі  у  фінальному  етапі XХІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків можна за тел. (063) 9933366, e-mail:  andriy.pankov@gmail.com  та  на  сторінці  турніру  у  Facebook(https://www.facebook.com/TUI.Info).
Координатор – Андрій Паньков.
Завдання, що пропонуються для фінального етапу змагань доступні за посиланням:

Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій

26 вересня о 15:00 відбудеться І етап Інтернет-олімпіади у номінації “Веб-технології”. І етап проводитиметься у формі тесту. До початку тесту зареєстровані в системі itolymp користувачі отримають на свою електронну пошту свій власний ідентифікатор користувача та код захисту. Вони є конфіденційними і їх потрібно буде внести у форму тесту, який буде відкрито 26 вересня о 15:00 на сторінці за посиланням https://іоіт.укр/веб/2017/1-етап.
Для реєстрації на ресурсі необхідно заповнити форму:

понедельник, 11 сентября 2017 г.

Освітня онлайн платформа VCHY.COM.UA запрошує вчителів початкової та основної школи до співпраці

До уваги керівників освітніх установ!
Шановні колеги, просимо Вас ознайомити вчителів початкової та основної школи з можливостями освітньої платформи Вчи.ком.юа і включити в освітній процес учнів інтерактивні курси платформи Вчи.ком.юа. В даний час кількість школярів, які вивчають математику за допомогою платформи Вчи.ком.юа становить понад 50 тис. з усієї України.

Опис інтерактивного курсу Вчи.ком.юа. (https://vchy.com.ua/). Курс складається з інтерактивних завдань до основних розділів програми з математики, розроблених професійними методистами,  відповідно до Державних стандартів освіти. Адаптуючись до кожного учня, система реагує на його дії і, в разі правильного розв’язку, хвалить його та пропонує нове завдання, а в разі допущення помилки задає уточнюючі питання, які допомагають учневі прийти до правильного вирішення.
Система Вчи.ком.юа підлаштовується як під обдаровану дитину, так і під тих, кому потрібно більше часу для засвоєння матеріалу, планомірно підвищує їхній рівень знань. Використання системи дозволяє підвищити мотивацію дитини на основі створення сприятливого емоційного середовища для виконання завдань.
Ресурси Вчи.ком.юа можна використовувати як на уроках для організації індивідуальної та групової форм освітнього процесу, так і вдома.
 Предмети
Зараз на сайті доступний курс з математики для 1-6 класів. Також ведеться активне розроблення курсу «Англійська мова» для початкової школи.
Реєстрація вчителів
Вчителі та вихователі реєструються на сайті Вчи.ком.юа, потім реєструють дітей в особистому кабінеті. Щоб розпочати роботу, необхідно роздрукувати логіни і паролі для всього класу, вони будуть автоматично створені в особистому кабінеті вчителя. Логіни і паролі роздаються учням. Для використання ресурсів сайту Вчи.ком.юа досить мати комп’ютер або планшет з сучасним браузером і доступом до інтернету.
Умови використання
Вчителі можуть використовувати платформу абсолютно безкоштовно. Учням до 16.00 усі можливості Вчи.ком.юа доступні у повному обсязі для занять у школі та вдома, а після 16.00 та у вихідні дні діти можуть вирішити 20 завдань. У разі, якщо вони захочуть займатися без обмежень, батьки зможуть придбати для них доступ до розширеного акаунта.
Більш детальну інформацію можна отримати:
за електронню адресоюinfo@vchy.com.ua,
за телефоном +380-80-021-07-43
або на сайті: vchy.com.ua.

понедельник, 4 сентября 2017 г.

Всеукраїнський семінар-практикум “Мейкерство як інноваційний підхід впровадження STEM-освіти”

Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з громадською організацією “Мейкер ХАБ”  проводить Всеукраїнський семінар-практикум “Мейкерство як інноваційний підхід впровадження STEM-освіти” з метою популяризації напрямків STEM-освіти, інженерно-технічних професій, технічної творчості, інноваційної технології “Мейкерство”.
До участі у семінарі запрошуються фахівці з інноваційної діяльності та впровадження STEM-освіти, методисти та педагоги навчальних закладів всіх типів.
Матеріали семінару будуть доступні на платформі Всеукраїнського проекту “Якість освіти” з 4 вересня 2017 року за посиланням https://yakistosviti.com.ua у розділі “Допомога експертів“.
Учасникам семінару необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/94SzY9C5yFoG3pfT2.

среда, 30 августа 2017 г.

Інструктивно-методична нарада (30.08.2017 р.)

Матеріали інструктивно-методичної наради для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів, які відповідають за організацію роботи з учителями математики, інформатики, фізики, астрономії "Особливості викладання математики, інформатики, фізики та астрономії в 2017/2018 н. р."

Посилання на відео в Youtube - http://youtu.be/RAipQsLIbxAbxA


ĉ
Валерій Федорчук, 
29 серп. 2017 р., 16:31
ĉ
Валерій Федорчук, 
29 серп. 2017 р., 16:30
ĉ
Валерій Федорчук, 
29 серп. 2017 р., 16:33
ĉ
Валерій Федорчук, 
30 серп. 2017 р., 09:40
ĉ
Валерій Федорчук, 
29 серп. 2017 р., 16:32

воскресенье, 20 августа 2017 г.

ДО УВАГИ ОСВІТЯН! 28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он лайн трансляції

До уваги освітян!
28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он лайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів.Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН Украіни, буде висловлено поради вчених Академіі щодо реалізації концепції ” Нова українська школа”, оновлених навчальних програм для 5-9 класів, подано коментарі до змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчального року, ознайомлено освітян із новітніми результатами науково- педагогічних досліджень.
Просимо педагогічних і методичних  працівників області зареєструватися для перегляду веб-конференції!
 Умови реєстрації на сайті www.аugustconf.org

пятница, 18 августа 2017 г.

Перелік програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН України

До уваги освітян!
З метою упорядкування навчальної літератури, що рекомендується для використання в навчально-виховному процесі навчальних закладів, Міністерство освіти і науки України розміщує на офіційному веб-сайті навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, рекомендовані МОН України  (лист від 17.08.2017 №1/11-8269 ).
Окрім цього, звертаємо увагу на те, що вказані переліки постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідними предметними комісіями Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі Міністерством освіти і науки, і будуть доступними для ознайомлення в режимі онлайн.

понедельник, 14 августа 2017 г.

Всеукраїнський вебінар «Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах. Міжнародна програма FIRST LEGO League Junior»

17 серпня 2017 року Інститут модернізації змісту освіти спільно з Громадською організацією «Інноваційні освітні технології» проводить Всеукраїнський вебінар «Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах. Міжнародна програма FIRST LEGO League Junior».
Учасники вебінару ознайомляться:
– з конструктором LEGO як інноваційним інструментом реалізації компетентнісного підходу у початковій школі;
– з Всеукраїнським фестивалем «FIRST LEGO League Jr.» для дітей 6-10 років;
– з умовами гранту від Благодійного Фонду LEGO Foundation на який можуть подаватися загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади державної форми власності тощо.
До участі у вебінарі запрошуються педагоги позашкільних навчальних закладів, вчителі початкової школи, керівники навчальних закладів та зацікавлені особи.
Вебінар відбудеться 17 серпня 2017 року о 12.00. Для участі та отримання матеріалів необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: goo.gl/41Mst7
Напередодні вебінару на зареєстровану електрону адресу учасника буде надіслано повідомлення з посиланням, за яким необхідно перейти для участі у вебінарі.

Всеукраїнський вебінар «Як надихнути дітей до участі в наукових проектах з LEGO та роботами. Міжнародна програма FIRST LEGO League в Україні».

29 серпня 2017 року Інститут модернізації змісту освіти спільно з Громадською організацією «Інноваційні освітні технології» проводить Всеукраїнський вебінар «Як надихнути дітей до участі в наукових проектах з LEGO та роботами. Міжнародна програма FIRST LEGO League в Україні».
Учасники вебінару ознайомляться:
– з інноваційними методиками запровадження STEM-освіти у навчально-виховний процес;
– з міжнародною STEM-програмою «FIRST LEGO League» для дітей 10-16 років;
– з тим, як можна долучитися до програми «FIRST LEGO League» та організувати заняття по робототехніці з LEGO у навчальному закладі;
– з умовами гранту від Благодійного Фонду LEGO Foundation на який можуть подаватися загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади державної форми власності тощо.
До участі у вебінарі запрошуються педагоги позашкільних навчальних закладів, вчителі старшої школи, вчителі інформатики, математики та зацікавлені особи.
Вебінар відбудеться 29 серпня 2017 року о 12.00. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: goo.gl/dBkt7W
Напередодні вебінару на зареєстровану електрону адресу буде надіслано повідомлення з посиланням, за яким необхідно перейти для участі у вебінарі.

суббота, 12 августа 2017 г.

Методичні матеріали для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

Шановні колеги! 
Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
Пропонуємо вашій увазі підбірку матеріалів для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році, яка постійно доповнюватиметься та оновлюватиметься.

Методичні рекомендації 
Сценарії виховних справ

Навчально-методичний комплект «Початкова школа: виховання на цінностях» у двох частинах:

Вірші
Відеоролики, аудиозаписи
Матеріал із сайту: https://www.академія.com.ua